Rakovina představuje onemocnění, které se v poslední době rozšířilo ve všech částech světa.

Každoročně jí podlehnou miliony lidí, protože na ni neexistuje žádný spolehlivý lék. Tedy, dodnes.

Objev, který boří obvyklou léčbu rakoviny

Věda investovala miliony a miliony dolarů do výzkumu s cílem jednou provždy zastavit toto hrozné onemocnění.

Pravda je však taková, že celá desetiletí nedokázala žádný účinný lék proti. Někteří experti ale tvrdí, že o to farmaceutické firmy zřejmě ani neměli zájem, protože by to ohrozilo jejich příjmy.

V tomto článku vám představíme semínka, které jsou extrémně účinné v ničení rakovinných buněk, přičemž zdravé nechávají na pokoji a nijak jim neškodí.

V budoucnu by tak mohly způsobit, že miliony lékařů přijdou o práci.

Je téměř neuvěřitelné jen představit si, že lék proti rakovině skutečně existuje. Veřejnost však o něm neví a to čistě z finančních důvodů.

Farmaceutické společnosti by totiž přestaly vydělávat peníze na prodeji tradičních protinádorových léků s těžkými vedlejšími účinky. Mnohým by dokonce hrozil bankrot.

Naštěstí, přes neustálé házené klacky pod nohy, se alternativní medicína rozvíjí stále více a více.

Je načase přestat obetovávať miliony životů každý rok jen proto, aby se zachovaly zisky farmaceutických firem a celého předraženého medicínského systému.

Poznejte proto jadérka, které bojují proti rakovině a které se konvenční medicína bojí.
Jadérka silnější než chemoterapie

Nedávný výzkum prováděný na Univerzitě Kentucky ukázal, že hroznová jadérka  při pokusech usmrtily až 76% buněk leukémie již v prvních 24 hodinách!

Byly schopny navodit apoptózu (sebevraždu) rakovinných buněk, přičemž zdravé buňky nijak neovlivňovaly. Jsou tak účinnější než chemoterapie a k tomu naprosto bezpečné.

Uvedený výzkum odhalil několik průlomových informaci o hroznových jadérkách. Publikovala ho Americká asociace pro rozvoj vědy a dnes si ho mohou prohlédnout všichni.

Tím, že hroznová jadérka často vyplivneme, ochuzujeme se o cenné výživné látky, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty (zejména vitamin E), vitaminy skupiny B a mnohé minerální látky.

Nicméně nejsilnější látku s protirakovinnými účinky se ukazuje být takzvaný OPC extrakt, což znamená Oligomerický komplex proantosyanidy.

Užívat můžete přímo rozdrcené jadérka.

V případě, že vám nechutnají, další alternativou je konzumace za studena vylisovaného oleje nebo doplňků obsahujících výtažky.

Závěr

Jak se ukazuje, alternativní medicína nejednou překonává výsledky medicíny konvenční. Tak tomu bylo i v tomto případě.

Je třeba, abychom všichni sdíleli tyto cenné informace a dozvěděl se o tom celý svět. Pomůžeme tak všem onkologickým pacientům bojujícím o svůj život.